Scythe Studio - Strony internetowe, aplikacje mobilne | Projekty
Kosiński-Trans
Statyczna strona internetowa dla lokalnej firmy transportowej z Zielonki.
WKŁAD SCYTHE STUDIO

Nasza firma odpowiedzialna była za stworzenie pełnej identyfikacji wizualnej firmy oraz obsługę techniczną strony. Zaprojektowaliśmy i zakodowaliśmy responsywną stronę internetową ze stworzonym przez nas logiem firmy. Pomogliśmy w postawieniu strony na serwerze oraz w jej administracji. Ponadto wykonaliśmy projekt wizytówki firmy. Zobacz stronę na żywo.

WYKORZYSTANE TECHNOLOGIE

Projekt graficzny strony wraz z logiem i wizytówką powstawały z wykorzystaniem oprogramowania Adobe PhotoShop. Natomiast sama strona została utworzona przy użyciu HTML, CSS oraz JavaScript.

Buddy In Tour
Aplikacja mobilna na platformę Android oraz strona internetowa
WKŁAD SCYTHE STUDIO

Jesteśmy odpowiedzialni za rozwój i utrzymanie aplikacji mobilnej dla zawodowych kierowców od najwcześniejszej fazy jej powstawania. Scythe Studio stoi za stworzeniem projektu graficznego aplikacji oraz jego implementację. Rozwijaliśmy backend aplikacji wraz z jej zaleczem serwerowym. Pondato odpowiedzialni jesteśmy za social media i publikację aplikacji. Aplikację możesz pobrać korzystając ze sklepu Google Play
Stworzyliśmy stronę internetową prezentującą projekt. Zobacz stronę na żywo.

WYKORZYSTANE TECHNOLOGIE I PRACA NAD PROJEKTEM

Projekt realizowany był wykorzystując metodykę SCRUM w okresie od stycznia 2018 roku. Do stworzenia projektu graficznego wykorzystane zostały programy Adobe PhotoShop oraz Adobe Illustrator. Aplikacja powstała przy użycia cross-platformowego frameworka do języka C++ - Qt Framework wspieranym przez silnik V-Play Engine. Ponadto wykorzystane zostały technologie: JavaScript, PHP, JSON, mySQL, SQLite.

Zdjęcie przedstawiające stronę internetową
Zdjęcie przedstawiające stronę internetową
Zdjęcie przedstawiające aplikację mobilną
Zdjęcie przedstawiające aplikację mobilną