Scythe Studio - Strony internetowe, aplikacje mobilne | BLOG

Zalety dedykowanego oprogramowania

2018-10-03 | Scythe Studio

Podstawą pracy nowoczesnego przedsiębiorstwa jest spójny system informatyczny kontrolujący procesy zachodzące wewnątrz firmy. Z takich rozwiązań korzystają zarówno korporacje z zasięgiem na cały świat, jak i przedsiębiorstwa średniego i niskiego segmentu. Oprogramowanie takiego systemu powinno więc wynikać z potrzeb firmy. Zachęcam do zapoznania się z zaletami dedykowanego oprogramowania.

CZYTAJ WIĘCEJ

Określenie grupy docelowej Twoich usług i produktów

2018-09-04 | Scythe Studio

Zanim wstawisz pierwszy post na firmowego bloga, ba, zanim pomyślisz o rozpoczęciu jakiejkolwiek działalności, poważnie się zastanów kto ma być odbiorcą twoich działań, a precyzyjniej -> jacy ludzie zaliczają się do grona twoich klientów. Zbuduj swoją grupę docelową. W końcu wszystkie twoje działania mają za zadanie zbliżyć do Ciebie potencjalnych nabywców usług, a nie przypadkowe osoby, które i tak by nie skorzystały z twoich świadczeń.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zalety strony internetowej

2018-09-04 | Scythe Studio

Jeżeli czytasz ten post to prawdopodobnie masz już stronę internetową prezentującą działalność Twojej firmy lub też intensywnie myślisz o takiej bądź co bądź inwestycji. Pozwól, że przytoczymy Ci istotę posiadania strony firmowej. Dowiesz się o korzyściach z tego tytułu oraz o wpływie prowadzenia strony na twój internetowy wizerunek.

CZYTAJ WIĘCEJ

Po co mi solidna marka w Internecie?

2018-08-31 | Scythe Studio

Marka to nie logo twojej firmy, to nie ładna witryna twojego sklepu, to nawet nie do końca Ty sam. Marka to zbiór skojarzeń klienta z twoją firmą. Marka żyje w głowach, umysłach klientów. Marki na całym świecie wyewoluowały. Dzisiaj dużo mniejsze wrażenie robi sam fakt posiadania smartfona z logiem jabłuszka na obudowie lub jeansów od Wranglera. Za tymi markami stoi coś więcej, niż tylko wysoka jakość. Są to przekazy, emocje i historie klientów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Strona internetowa – 5 cech dobrej strony

2018-08-28 | Scythe Studio

W obecnych czasach nikogo nie trzeba przekonywać jak ważna dla przedsiębiorcy jest strona firmowa. Dobra strona internetowa jest kluczową sprawą dla pomyślności działalności zarówna na małą jak i dużą skalę. Posiadanie swojej wizytówki w sieci być może nie jest specjalnie użyteczne dla firm działających na bardzo małą skalę, ale nawet takim podmiotom może przynieść realne korzyści.

CZYTAJ WIĘCEJ